Hakkımızda

 

Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup, faaliyetini eksantrik preslerle mobilya aksesuarları imalatı yaparak bir dönem sürdürmüştür. 1983 yılında alüminyum doğrama sektörüne yönelmiş olup, dünya standartlarında kendini revize ederek hizmetine devam etmektedir.

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern ve son sistem makinelerle güçlendirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini değerlendirerek, sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 

* Silikon Sistem Giydirme Cephe

* Kapaklı Cephe

* Skylight Cephe

* Kompozit Panel

* Kompakt Laminat

* Mekanik Sistem Taş Kaplama Sistemleri

* Aliminyum Doğrama

* Fotosel Kapı

* Döner Kapı

* Ofis Bölme Sistemleri

İmalat ve montajı yapılmaktadır. 1994 yılında, firmamız bünyesine katılan alüminyum profil satış mağazamız;

 

TSE ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim yapan ASAŞ Alüminyum, yetkili üretici bayii ve pazarlamacısı olmuş, sizin yakın ilgi  ve güveninizle sürekli gelişerek, üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletmiştir.

Kurulduğu günden beri sektörüne öncülük eden Hilal Alüminyum’un felsesi;

“Estetik ve kaliteli ürün ile müşteri memnuniyetini birleştirmektir.”

 


MİSYONUMUZ ;

 

Kaliteden ve teknolojiden ödün vermeden, her zaman müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst seviyede tutmak; çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek, alüminyum sektöründe bir numara olmaktır.

 

 

 

VİZYONUMUZ ;

 

Sürekli değişim anlayışını içerisinde kaliteden ödün vermeden, en son teknolojik araçlar ve sistemlerde insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak, müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.